Відгуки батьків

Oksana Badovska, мама учня 3-го класу

Школа, в яку синочок ходить із задоволенням! Школа, в якій я б і сама повчилася, аби можна було час "відмотати назад". Унікальне поєднання вимогливості й дбайливого, доброзичливого ставлення до учнів. Дякую викладачам!

Клавдія Тимченко, мама учня 5-го класу

Син вже п'ятий рік відвідує альтернативну школу Соняшник. За цей час були періоди і драйву від навчання (тоді, коли перевиконував домашню роботу написавши не оповідання, а цілу книжку) і зменшення зацікавленості. Але жодного разу не було бажання не йти до школи.
Тому для нас Соняшник - це школа, де зміст не прикривається формою. Школа, де дитина відчуває себе цінною і важливою. Школа, де вчителі забезпечують індивідальний підхід до кожного учня, завжди готові відгукнутись на пропозиції і потреби батьків. Навчання та життя в колективі сприяє розвитку відповідльності і самостійності - а це і регулярні табори, екскурсії, як в Києві так і в інші міста України.
Рекоменую Соняшник батькам, яким важливий всебічний розвиток дитини, а не лише знання. Хоча й формальні іспити, такі як ДПА в 4-му класі також добре здано.

 

Віталія Бабак, мама учениці 3-го класу

Ми довго і прискіпливо шукали школу для дитини, обрали "Соняшник". І отримали набагато більше, ніж очікували! Ціную повагу і любов до учнів, дружню і робочу атмосферу, проектний підхід у навчанні, різнобічний розвиток дітей. В захваті від екскурсійного дня. В усьому - глибина! Та що там казати, навіть батьківські збори для мене - свято :) Щиро рекомендую школу "Соняшник" діткам, що мріють навчатися радісно, гуляти на свіжому повітрі, їздити на екскурсії, дружити, досліджувати, бути самими собою!

Ольга Бурлай, мама учениці 3-го класу

Ми перейшли навчатися до "Соняшника" після двох років у звичайній школі. Було багато вагань та сумнів, та з часом є впевнений відгук.
Щодня радіємо, що зробили цей вибір.
По-перше, тут люблять дітей. Навколо них не танцюють, є дисципліна і вимогливість, але враховують потреби малечі та особливості віку, не йдуть проти природи. Тут дбають, щоб було і корисно, і цікаво.
По-друге, тут поважають дорослих. Після казенного ставлення у колишній школі насолоджуюсь доброзичливим та конструктивним спілкуванням як з учителями і адміністрацією, так і з батьками.
То-третє, крім усього того, що є у звичайній школі, в "Соняшнику" є такі необхідні для розвитку дитини речі як багато руху, вільна гра, робота в команді, заохочення самостійності та відповідальності, мистецтво, досліди, творчість, подорожі та пригоди.
Наша сім’я дуже задоволена, і ця освіта повністю вартує витрат на неї.

 

Liza Piterymova, мама учнів 4 і 5 класів

Перейшли в "Соняшник" зі звичайної школи й дуже задоволені) Школа має дуже багато переваг.
1. Чудові вчителі.
2. Діти на уроці вільно можуть висловити свої думки.
3. Вчителі виховують в дітях активність та ініціативність, спонукають до самовираження.
4. Уроки проводяться блоками, є велика обідня перерва.
5. Діти мають можливість на перерві активно погратися, обов'язково гуляють на вулиці, у власному дворі, під час обідньої перерви.
6. Багато цікавих творчих проектів та завдань.
7. Розвозка.
8. Взаємоповага всіх учасників навчального процесу.
Рекомендую всім, хто любить своїх дітей та хоче щоб вони навчались в цікавому та позитивному закладі.екскурсії, дружити, досліджувати, бути самими собою!

Natalia Kiryukhina, мама учня 3-го класу

Теплое, доброжелательное отношение к каждому ребенку, прекрасные учителя, предметы, которых нет в обычной школе, - шахматы, айкидо, занимательная наука и многое другое. Собственный двор, сад, огород - это мечта для каждого ребенка;)

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now