пані Ганна

Співзасновниця та керівниця школи,
вчителька української мови

Натхненниця та головний рушій всіх шкільних процесів "Соняшника", мама чотирьох дітей. Любить усіх учнів, створює простір розвитку для кожної дитини, навчання із нею - захоплююча пригода!

 

пані Наталя

Вчителька математики та ведуча проєктів та Книжкової валізки

Весела і творча, пані Наталя завжди оточена учнями. Уміє в ігровій формі пояснити найскладніше, втішити і заохотити тих, хто засумував, вигадати ігри і залучити до них усіх. Людина, від якої навчаються легкості, чемності і радості життя!

Вчителька малювання та куратор шкільних екскурсій

Дизайнер та історик за фахом, ерудована та уважна вчителька, приклад гідності і смаку, пані Надія вміє створити робочу атмосферу на уроці, застосовуючи бекграунд проведених екскурсій, а також талановито вчить малювати - у неї усі малюють, занурюючись і пізнаючи всі секрети як технічної, так і культурной сторони справи. 

пані Надія

Вчителька англійської мови

 

пані Надія

Енергійна і позитивна, пані Надія закохана в англійську і передає цю любов учням на уроках, наповнених різноманітними активностями. Діти пізнають мову комплексно: вчать граматику, тренують фонетику, співають і граються англійською, розігрують сценки і діалоги. Чудові уроки, що дарують свободу бути своїм у світі, розуміючи і застосовуючи міжнародну мову спілкування.

пані Наталя

Вчителька музики

Музикант, викладач музики у Орф-підході, пані Наталя створює атмосферу свята на своїх заняттях. Разом з веселими пісеньками та іграми дитина розвиває слух і почуття ритму, дрібну моторику, а також посилює зв"язок між обома півкулями мозку. Ласкава та креативна вчителька.

пан Юрій

Вчитель руханки

Навчає дітей відчувати та володіти тілом на основі прийомів з айкідо, приживлює любов до бігу і руху в цілому.

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now