40_edited.jpg

пані Ганна

Співзасновниця та керівниця школи,
вчителька української мови

Натхненниця та головний рушій всіх шкільних процесів "Соняшника", мама чотирьох дітей. Любить усіх учнів, створює простір розвитку для кожної дитини, навчання із нею - захоплююча пригода!

 

Наталя Янчевська 2.jpg

пані Наталя

Вчителька математики та ведуча проєктів та Книжкової валізки

Весела і творча, пані Наталя завжди оточена учнями. Уміє в ігровій формі пояснити найскладніше, втішити і заохотити тих, хто засумував, вигадати ігри і залучити до них усіх. Людина, від якої навчаються легкості, чемності і радості життя!

Пані Надія.jpg

Вчителька малювання та куратор шкільних екскурсій

Дизайнер та історик за фахом, ерудована та уважна вчителька, приклад гідності і смаку, пані Надія вміє створити робочу атмосферу на уроці, застосовуючи бекграунд проведених екскурсій, а також талановито вчить малювати - у неї усі малюють, занурюючись і пізнаючи всі секрети як технічної, так і культурной сторони справи. 

пані Надія

Вчителька англійської мови

 

пані Надія

Енергійна і позитивна, пані Надія закохана в англійську і передає цю любов учням на уроках, наповнених різноманітними активностями. Діти пізнають мову комплексно: вчать граматику, тренують фонетику, співають і граються англійською, розігрують сценки і діалоги. Чудові уроки, що дарують свободу бути своїм у світі, розуміючи і застосовуючи міжнародну мову спілкування.

Наталя Аріскіна.jpg

пані Наталя

Вчителька музики

Музикант, викладач музики у Орф-підході, пані Наталя створює атмосферу свята на своїх заняттях. Разом з веселими пісеньками та іграми дитина розвиває слух і почуття ритму, дрібну моторику, а також посилює зв"язок між обома півкулями мозку. Ласкава та креативна вчителька.

64.jpg

пан Юрій

Вчитель руханки

Навчає дітей відчувати та володіти тілом на основі прийомів з айкідо, приживлює любов до бігу і руху в цілому.

 
Надія Карпович.jpg